שקית 100 גר' עלי מורינגה מיובשים

שקית 100 גר' עלי מורינגה מיובשים שקית 100 גר' עלי מורינגה מיובשים שקית 100 גר' עלי מורינגה מיובשים שקית 100 גר' עלי מורינגה מיובשים

שקית 100 גר' עלי מורינגה מיובשים

שקית 100 גר' עלי מורינגה יבשים.

העלים היבשים והירוקים / טריים של עצי המורינגה נחשבים לחלק המזין ביותר ממשפחת מוצרי מורינגה.
המוצר הראשון והשימושי והקל ביותר הוא עלים יבשים המיועדים לחליטת תה מורינגה.
תה Moringa oleifera הוא לא באמת תה במובן הקפדני של המילה. זהו תה צמחים שאיננו מכיל עלי תה. המשמעות היא ש תה מורינגה אוליפרה ...ללא קפאין!!!
מה היתרונות של תה המורינגה? אנשים רבים, ומחקרים מדווחים על היתרונות הבאים: דחיפה אנרגטית ללא הקפאין, עלייה באנרגיה נפשית, עשוי לתמוך ברמות סוכר בדם בריאות.
מכיל נוגדי חמצון ועשוי לעזור לתמוך בתאים בריאים כנגד רדיקלים חופשיים...מסקנה את תה המורינגה ניתן לשתות פעמים רבות במשך היום. 
אנחנו בבית, חנה ומוטי סנדר, לאחר צעידת הבוקר נהנים לשתות כוס תה מורינגה שמכניס אותנו הרבה יותר טוב לפעילות היומית.
אנחנו בבית, מטבלים את רוב המאכלים הטריים והמובשלים במלח ובעלי מורינגה יבשים...התוצאות מדהימות.

מהיום עלי מורינגה יבשים ואבקת מורינגה מעלי מורינגה מתוצרת יערות מורינגה נמצאים קבוע בכל הבתים 
לקניה היכנסו לחנות האתר במוצרי מורינגה. השליחים שלנו מוכנים לאסוף את המוצרים ולהעביר לכם בתוך זמן קצר.
אנחנו, חנה ומוטי, המגדלים, הקוטפים, המייבשים...עובדים יחד בכל מהלך הייצור. תוצרת "כחול לבן" אמיתי ללא ריסוסים וללא חומרי הדברה.

בימים אלו כאשר המשימה היא לתחזק ולתגבר את המערכת החיסונית של כל אחד מאיתנו, קיימות המלצות רבות לתגבר באכילת מאכלים שבהם אנחנו מוצאים יותר ויטמין C ויותר ויטמין A. ויטמין C . מתברר שבימים אלו טוב מאוד להשתמש במוצרים אלו לכל הרוצים לשמור ולחזק את המערכת החיסונית המגינה עלינו בזמן הזה של המגפה קורונה COVI 19.

בחר גודל מוצר
שתף
 • יש אנשים שמחבקים עצים - אבל יש עצים שמחבקים אנשים! 
  ומי אלו העצים שמחבקים אנשים? עצי מורינגה שאותם אנחנו מגדלים.

  העץ האדיב לחיים טובים ומאושרים - The kind Tree for a Good and Happy Life
  בימים אלו כאשר המשימה היא לתחזק ולתגבר את המערכת החיסונית של כל אחד מאיתנו, קיימות המלצות רבות לתגבר באכילת מאכלים שבהם אנחנו מוצאים יותר ויטמין C ויותר ויטמין A.
  ויטמין C , מתברר כטוב ומועיל בימים המיוחדים הללו לכל הרוצים לשמור ולחזק את המערכת החיסונית המגינה עלינו כנגד המגפה קורונה COVI 19.

  ההתנהגות הרגילה היא לחפש מעבר להרים, לחפש בשדות "זרים" בעוד אצלינו בחצר, אצלינו ב יערות מורינגה-משתלות סנדר גדל לו אוצר "מורינגה שמו" המכיל ויטמנים ומינרלים בכמויות לא מוכרות. מחקרים רבים וחדשים מעידים על הימצאותם של הויטמנים הללו בעלי עצי המורינגה.המורינגה מכילה פי 7 ויטמין C יותר מאשר פרי הדר. בתמונות המצורפות חלק מהנתונים עליהם אנחנו כותבים
  הפלא שבעצי מורינגה מכונפת "אוליפרא" העץ האדיב – "צמח הפלא"
  עלי המורינגה גדלו על העצים ב "יערות מורינגה משתלות סנדר" בשדות מושב גני טל.
  עלי המורינגה נקטפו ויובשו בחממות שלנו המקורות ומוצללות בשיטת הייבוש הטבעי ולא בתנורים או במכשיר תעשייתי.
  בשטחי יערות המורינגה גדלים העצים ללא ריסוסים וחומרי הדברה.
  כל התוצרת שלנו, 100% היא מתוצרת הארץ הכול "כחול לבן" אמיתי.
  העלים עברו בדיקות איכות קפדניות בכדי להבטיח את זיהוים איכותם וניקיונם של העלים.
  מוצרים אלו מכילים 100% מורינגה ללא שום תוספות.

  מהיום עלי מורינגה יבשים ואבקת מורינגה מעלי מורינגה מתוצרת יערות מורינגה נמצאים קבוע בכל הבתים 
  לקניה היכנסו לחנות במוצרי מורינגה. השליחים שלנו מוכנים לאסוף את המוצרים ולהעביר לכם בתוך זמן קצר.
  אנחנו, חנה ומוטי, המגדלים, הקוטפים, המייבשים...עוברים יחד בכל מהלך הייצור. תוצרת "כחול לבן" אמיתי ללא ריסוסים וללא חומרי הדברה.


  עצי המורינגה - בית מרקחת של הטבע.
  חשוב להדגיש, שאנחנו רק המגדלים ואיננו מרפאים או ממליצים, אנחנו רואים וחווים את הסגולות שיש בעצי הפלא הללו. לקחנו על עצמנו סוג של שליחות לגדל, להכין מוצרים ולהפיץ אותם ברבים. אנחנו איננו ממליצים על טיפול במחלה כלשהיא באמצעות צמח המורינגה,

  אם לא די בכך שהמורינגה הוא צמח מזין ביותר, הרי שתכונותיו הרפואיות אולי אף עולות על תכונותיו כמזון. חשוב לציין, כי היעילות הרפואית של שימוש בצמח המורינגה נבחנה בעיקר בניסויים מעבדתיים ובחיות מעבדה ואילו ניסויים קליניים בבני אדם יחסית מצומצמים. המידע שיוצג בהמשך הוא מידע מבוסס מחקרים מדעיים מבוקרים. על כן, נדרש מחקר עתידי רחב היקף באשר לבידוד חומרים פעילים בצמח המורינגה וכן בקיום של מחקרים קליניים מבוקרים על הפעילות של חומרים אלו.

  מורינגה מכונפת הוא צמח טרופי ממשפחת המורינגיים (Moringaceae) הכוללת 13 מינים ברחבי האזורים הטרופיים-יבשים בעולם הישן. תפוצתו הטבעית מצפון מזרח פקיסטן לצפון מערב מדינת בנגל בהודו ובצפון מזרח בנגלדש, והוא כיום נפוץ בכל רחבי העולם באזורים בעלי אקלים חם דיו שמאפשר את התפתחותו. הצמח בוית לראשונה בהודו, שם נאכלים תרמיליו הירוקים כירק מאכל בדומה לשעועית ירוקה או אספרגוס, והם נאכלים מבושלים במגוון מאכלים. המורינגה נחשב ל"צמח היבשתי המזין ביותר בעולם" ויש הטוענים גם כי הוא "הצמח הבריא ביותר בעולם". על כן, אין פלא שהצמח מכונה "צמח הפלא" או "The miracle tree"

  המושג "מזון-על" הפך לנדוש בימים אלו, וחדשות לבקרים אנו נתקלים בצמחים חדשים המשויכים לקטגוריה זו ולהם ערכים תזונתיים ובריאותיים גבוהים. אך גם בקרב מזונות העל, צמח המורינגה נבדל בשל תכונותיו יוצאות הדופן. למעשה, כמעט כל חלקיו של הצמח אכילים; העלים, הזרעים, השמן המופק מהזרעים, הפרחים והשורשים הקלופים.
  העלים של צמח המורינגה נחשבים לחלק המזין ביותר בצמח. לצורך השוואה, אבקת העלים מכילה, ליחידת משקל,
  פי 3.5 יותר ויטמין A מאשר בגזר,

  פי 7 יותר ויטמין C מאשר בתפוז,
  פי 3.5 יותר סידן מאשר בחלב פרה,
  פי 3 יותר אשלגן מאשר בבננה,
  פי 2 יותר חלבון מאשר בחלב פרה (Rani & Arumugam, 2017).
  אבקת העלים המיובשת משמשת להעשרת ערכים תזונתיים במזונות שונים כגון:
  יוגורטים, עוגות, גבינת לאבּנה, לחמים, מזונות מבוססי קמח תירס, דייסות, נקניקיות עוף. חמאה, חטיף צ'יפס, לחמניות ביסקוויט, מרקים וחליטות צמחים, וכן כתוסף מזון לצריכה יומית בקפסולות ובטבליות.
  בחישוב על בסיס של אחוז ממשקל יבש, מכילים העלים של צמח המורינגה:
  כ- 25% חלבון,
   5% שומנים,
  31% סיבים תזונתיים,
  25%  פחמימות,
  13% מינרלים (סידן, מגנזיום, זרחן, אשלגן, נחושת, ברזל, סלניום, מנגן, אבץ, ונתרן).
  עלי המורינגה מכילים גם את כל חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם וכל חומצות השומן החיוניות לגוף האדם כולל אומגה 3 ואומגה 6. אחוז חומצות השומן הבלתי רוויות הוא כ- 70%.

  עלי המורינגה מכילים גם את רשימת הויטמינים הבאים: ויטמין A, ויטמין 1B, 2B, 3B, 5B, 6B, ויטמין C, ויטמין E וחומצה פולית (ויטמין B9).


   

 • המחירים כוללים מע"מ כחוק.

 • ימי עסקים הם ראשון עד חמישי לא כולל את ימי ששי ושבת. ערבי חג וחגים.

מוצרים נוספים