25 זרעי עץ מורינגה מכונפת

25 זרעי עץ מורינגה מכונפת 25 זרעי עץ מורינגה מכונפת 25 זרעי עץ מורינגה מכונפת 25 זרעי עץ מורינגה מכונפת

25 זרעי עץ מורינגה מכונפת

25 זרעי עץ מורינגה מכונפת

מעדויות של אנשים אנחנו למדים שישנם רבים שלוקחים כל יום עד שני זרעים של עץ המורינגה, מקלפים את הקליפה ולועסים ואוכלים את ה "חומוס" החלק הפנימי של הזרעים ואומרים שזה מהווה תחליף לגלולה של המורינגה.

אנחנו לא אנשי רפואה, אנחנו חקלאים למעלה מ 40 שנים אבל אנחנו יודעים לשמוע ולספר מה אנשים אחרים מרגישים.

מורינגה מכונפת הוא צמח טרופי ממשפחת המורינגיים (Moringaceae) הכוללת 13 מינים ברחבי האזורים הטרופיים-יבשים בעולם הישן.

תפוצתו הטבעית מצפון מזרח פקיסטן לצפון מערב מדינת בנגל בהודו ובצפון מזרח בנגלדש, והוא כיום נפוץ בכל רחבי העולם באזורים בעלי אקלים חם דיו שמאפשר את התפתחותו.

הצמח בוית לראשונה בהודו, שם נאכלים תרמיליו הירוקים כירק מאכל בדומה לשעועית ירוקה או אספרגוס, והם נאכלים מבושלים במגוון מאכלים.

המורינגה נחשב ל"צמח היבשתי המזין ביותר בעולם" ויש הטוענים גם כי הוא "הצמח הבריא ביותר בעולם". על כן, אין פלא שהצמח מכונה "צמח הפלא" או "The miracle tree"

בחר גודל מוצר
שתף
 • הפלא שבעצי מורינגה מכונפת "אוליפרא" – "צמח הפלא"

  עלי המורינגה גדלו על העצים ב "יערות מורינגה משתלות סנדר" בשדות מושב גני טל.
  עלי המורינגה נקטפו ויובשו בחממות שלנו המכורות ומכוסות בשיטת הייבוש הטבעי ולא בתנורים או במכשיר תעשייתי.
  בשטחי יערות המורינגה גדלים העצים ללא ריסוסים.
  כל התוצרת שלנו, 100% היא מתוצרת הארץ.
  העלים עברו בדיקות איכות קפדניות בכדי להבטיח את זיהוים איכותם וניקיונם של העלים.
  מוצרים אלו מכילים 100% מורינגה ללא שום תוספות.

  עצי המורינגה - בית מרקחת של הטבע.
  חשוב להדגיש, שאנחנו רק המגדלים ואיננו מרפאים או ממליצים, אנחנו רואים וחווים את הסגולות שיש בעצי הפלא הללו. לקחנו על עצמנו סוג של שליחות לגדל, להכין מוצרים ולהפיץ אותם ברבים. אנחנו איננו ממליצים על טיפול במחלה כלשהיא באמצעות צמח המורינגה,
  אם לא די בכך שהמורינגה הוא צמח מזין ביותר, הרי שתכונותיו הרפואיות אולי אף עולות על תכונותיו כמזון. חשוב לציין, כי היעילות הרפואית של שימוש בצמח המורינגה נבחנה בעיקר בניסויים מעבדתיים ובחיות מעבדה ואילו ניסויים קליניים בבני אדם יחסית מצומצמים. המידע שיוצג בהמשך הוא מידע מבוסס מחקרים מדעיים מבוקרים. על כן, נדרש מחקר עתידי רחב היקף באשר לבידוד חומרים פעילים בצמח המורינגה וכן בקיום של מחקרים קליניים מבוקרים על הפעילות של חומרים אלו.

  מורינגה מכונפת הוא צמח טרופי ממשפחת המורינגיים (Moringaceae) הכוללת 13 מינים ברחבי האזורים הטרופיים-יבשים בעולם הישן. תפוצתו הטבעית מצפון מזרח פקיסטן לצפון מערב מדינת בנגל בהודו ובצפון מזרח בנגלדש, והוא כיום נפוץ בכל רחבי העולם באזורים בעלי אקלים חם דיו שמאפשר את התפתחותו. הצמח בוית לראשונה בהודו, שם נאכלים תרמיליו הירוקים כירק מאכל בדומה לשעועית ירוקה או אספרגוס, והם נאכלים מבושלים במגוון מאכלים. המורינגה נחשב ל"צמח היבשתי המזין ביותר בעולם" ויש הטוענים גם כי הוא "הצמח הבריא ביותר בעולם". על כן, אין פלא שהצמח מכונה "צמח הפלא" או "The miracle tree"

  המושג "מזון-על" הפך לנדוש בימים אלו, וחדשות לבקרים אנו נתקלים בצמחים חדשים המשויכים לקטגוריה זו ולהם ערכים תזונתיים ובריאותיים גבוהים. אך גם בקרב מזונות העל, צמח המורינגה נבדל בשל תכונותיו יוצאות הדופן. למעשה, כמעט כל חלקיו של הצמח אכילים; העלים, הזרעים, השמן המופק מהזרעים, הפרחים והשורשים הקלופים.

  העלים של צמח המורינגה נחשבים לחלק המזין ביותר בצמח. לצורך השוואה, אבקת העלים מכילה, ליחידת משקל,

  פי 3.5 יותר ויטמין A מאשר בגזר,
  פי 7 יותר ויטמין C מאשר בתפוז,
  פי 3.5 יותר סידן מאשר בחלב פרה,
  פי 3 יותר אשלגן מאשר בבננה,
  פי 2 יותר חלבון מאשר בחלב פרה (Rani & Arumugam, 2017).

  אבקת העלים המיובשת משמשת להעשרת ערכים תזונתיים במזונות שונים כגון:
  יוגורטים, עוגות, גבינת לאבּנה, לחמים, מזונות מבוססי קמח תירס, דייסות, נקניקיות עוף. חמאה, חטיף צ'יפס, לחמניות ביסקוויט, מרקים וחליטות צמחים, וכן כתוסף מזון לצריכה יומית בקפסולות ובטבליות.

  בחישוב על בסיס של אחוז ממשקל יבש, מכילים העלים של צמח המורינגה:
  כ- 25% חלבון,
   5% שומנים,
  31% סיבים תזונתיים,
  25%  פחמימות,
  13% מינרלים (סידן, מגנזיום, זרחן, אשלגן, נחושת, ברזל, סלניום, מנגן, אבץ, ונתרן).

  עלי המורינגה מכילים גם את כל חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם וכל חומצות השומן החיוניות לגוף האדם כולל אומגה 3 ואומגה 6. אחוז חומצות השומן הבלתי רוויות הוא כ- 70%.

  עלי המורינגה מכילים גם את רשימת הויטמינים הבאים: ויטמין A, ויטמין 1B, 2B, 3B, 5B, 6B, ויטמין C, ויטמין E וחומצה פולית (ויטמין B9).

 • המחירים כוללים מע"מ כחוק.

 • ימי עסקים הם ראשון עד חמישי לא כולל את ימי ששי ושבת. ערבי חג וחגים.